Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Blizna pooperacyjna po operacji wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Jestem 5 miesięcy po operacji wyrostka ale blizna jest nadal bardzo widoczna oraz wgłębiona.Czy są maści którę spowodowały by poprawę wyglądu blizny.Proszę o odpowiedz.Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Można zastosować żele silikonowe np. Veraderm, których działanie jest najbardziej efektowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Witam. Dwa tygodnie temu wycięto mi wyrostek robaczkowy, w ziwiązku z tym ma pytanie: wiem że po zabiegu zostanie blizna. Jestem dość młoda i chciałabym się pokazać jeszcze w bikini *) czy mogę stosować jakieś maści na blizny jeśli tak to jakie i w jakim czasie po zabiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Po tygodniu od ściągnięcia szwów najlepiej stosować żele na bazie silikonu czyli np. Veraderm lub Dermatix 2 razy dziennie dokładnie wcierając okrężnymi ruchami w bliznę przez około 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MARLENA- mamcia
córka ma za soba kilka operacji na stawie biodrowym -zostały brzydkie blizny(stare),teraz na udzie ma założony aparat Ilizarowa , zostaną blizny -czy kelo- cote (może inne?) pomoże je usunąć lub chociaż zmniejszyć?czy lepsze efekty dają zabiegi chirurgi plastycznej ?czy są one refundowane i czy długi jest okres oczekiwania na taki zabieg? TROCHĘ SIĘ ROZPISAŁAM ALE DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŻ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.