Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Ostre bóle i opuchlizna tydzień po wycięciu wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Witam W zeszłą niedzielę miałem wycinany wyrostek robaczkowy (dzis jest sobota). Jednak po tym czasie nadal odczuwam bardzo silne bóle w okolicach cięcia. Cały czas ciężko mi sie chodzi, od tamtego czasu tylko raz sie wypróżniałem, wiecej nie moge bo czuje straszny ból. W środe było juz tak w miare okej, bóle nie tak silne jak wcześniej, zadnej opuchlizny. Ale w czwartek spuchło mi coś pod górną częścią cięcia, mam takiego jakby guza pod szwami, do tego rozbolały mnie węzły chłonne po stronie wyrostka, ale nie są mocno powiększone. Od 2 dni znowu czuje bardzo silny ból przy chodzeniu itd. Czy to normalne tyle czasu po operacji? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Należy pilnie w tej sprawie skontaktować się z lekarzem (dyżurna poradnia). Stan taki jak Pan opisuje może świadczyć o zakażeniu rany pooperacyjnej, stanie zapalnym tkanek miękkich, tworzącym się ropniu. Wskazana pilna interwencja lekarska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
miales racje. okazalo sie ze to ropień. wycisneli mi rope, codziennie jezdze na czyszczenie rany. ile czasu moze sie taka rana goić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W przeciągu tygodnia do dwóch powinna rana się zagoić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
bardzo dziekuje za informacje i pomoc! bardzo mi sie przydały. Mam nadzieje ze szybko wrocę do zdrowia. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.