Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zuzanna S

Fragmin a spożywanie alkoholu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzanna S
Witam uprzejmie 20 marca złamałam IV kość śródstopia z lekkim przemieszczeniem i tego dnia został mi założony gips (stopa plus łydka). Od tego momentu przyjmuję również zastrzyki przeciwzakrzepowe Fragmin (raz dziennie w okolicach godziny 18-19). Przez pierwsze 2 tygodnie przyjmowałam także tabletki przeciw obrzękowi. Na tę chwilę wizyta u lekarza czeka mnie dopiero 24 kwietnia (na zdjęcie gipsu). Nie wiem czy ta informacja ta znaczenie, ale jestem młodą osobą (25 lat). Mam pytanie - czy mimo przyjmowania zastrzyków, mogę od czasu do czasu pozwolić sobie na lampkę wina lub małego drinka? Z góry dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wolf
ja mam pytanko podobnego rodzaju... czy można Fragmin łączyć z paleniem blantów :) ?? to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zubr1344
Jezeli chodzi o alkohol to pozwalam sobie na 2-3 piwa dziennie (nie jedno po drugim) i nic sie nie dzieje Popalac tez popalam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
na weekendzie wypilismy ze zznajomymi 3 0,7 przed 2 piwka i sete i na luzaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mick
alkohol w małych dawkach profilaktycznie jest zdrowy, inaczej ciężko z wami jak nie teraz to w przyszłości, podczas choroby lub urazu wg mnie od alkoholu jak najdalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość on
ja tam piwko od czasu do czasu sobie trzasne, a jesli chodzi o jaranie to spoko. W sobote z kumplami pojechalismy po bandzie i jak widac sama wiadomosc sie nie napisała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz Zawadzki
http://mateusz-experts.blogspot.co.uk/?view=classic&m=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przepita28
Piszemy z telefonu koleżanki, spróbowalismy Waszych rad i nie dała rady, sami robiliśmy zastrzyk ,czekamy do jutra czy się obudzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela
Albo alkohol albo zdrowie. Ty wybierasz. Twój ból i twoja choroba !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.