Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Co dalej z moim żołądkiem? biorę leki rozkurczowe, pije gaviscon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika
Witam , pisalam juz wczesniej na temet mojego zoladka, poradzil pan dodac leki rozkurczowe i blokery h2 na wieczor. Brzuch boli juz prawie rok, od miesiaca trzymam sie scisle diety lekkostrawnej, rano na czczo biore losec, pije siemie lniaine 2 razy dziennie, biore leki rozkurczowe 3 razy dziennie(buscopan) i pije gaviscon przed snem. Dolegliwosci nie przeszly,boli caly czas, jedzenie pogarsza bol. Nic nie pomaga ,co dalej robic??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno należałoby wykonać kontrolną gastroskopię oraz USG jamy brzusznej. O tym musi zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika
panie doktorze wyswietla sie iz dostalam juz odpowiedz na posta ale niestety tu nic nie ma, moglby pan jeszce raz napisac jesli mozliwe ,z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
jak napisalam wyswietlila sie odpowiedz wiec nie trzeba juz pisac,usg mialam robione,jedyne co znaleziono to torbiele na jajnikach(5 cm) czy to moze miec cos wspolnego??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
droga moniko spróbuj leku ortanol 20 plus miałam podobne dolegliwości i pomoglo już po kilku tabletkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jarek
Witam ja mam.problem z zoladkiem od.7miesiecy nie mam apetytu schudlem 8kg i co gorszza co chwiel nekaja mnie zatrucia mdlosci i ogolne oslabienie organizmu mam tez problem z migdalami czasem wypluwam noalem ropne czu to sie wiaze razemz zdolegliwosciam brzucha a i dodam jeszce ze robilen usg i gastroskopie i badania morfologiczne na pasozyty jakie sie dalo i nic nie wykazaly a apetyt nie wraca a kilogramy dalej uciekaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.