Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Luki

Ból penisa podczas stosunku, od niedawna schodzi napletek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luki
Mam 25 lat i od niedawna schodzi mi napletek (jakieś 6 miesiecy). Podczas stosunku z moja dziewczyna, gdy napletek juz zejdzie odczuwam ból, ktory jest tak dokuczliwy, ze uniemozliwia mi wytrysk. Wczesniej kochalismy sie (gdy napletek nie schodzil) i nic mnie nie bolalo. Ból odczuwam zaraz pod żołędziem. Napletek zaczął schodzic podczas stosunków z moja dziewczyna i od poczatku odczuwam ten ból.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Trudno mi ocenić co może być przyczyną tego bólu bez bezpośredniego badania. Może przyczyną opisywanych dolegliwości jest zbyt wąski pierścień napletka. Po zbadaniu urolog zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Możliwe, że będzie konieczny zabieg plastyki napletka. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wstydliwy
Ja mam to samo ale nie uprawiam seksu i mam 12 lat, gdy ściągnę napletek to mnie boli. Boję się o tym powiedzieć rodzinie (trochę mi wstyd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ralf
*wstydliwy* nie ma sie czego wqstydzi, mowisz ojcu ze masz stulejke i musisz isc do lekarza, u mnie nie bylo z tym problemu a 4 dni temu mialem zabieg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.