Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maciej

Ból napletka w czasie dotykania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej
Chciałbym sie poradzić w nietypowej i krępującej dla mnie sprawie. Otóż przy dotykaniu przez moją dziewczynę penisa odczuwam ból, jest on tak duży, ze nie moge skupic sie na przyjemności. Na poczatku - za 1 razem nie bolało mnie tak bardzo, lecz za 2 razem juz nie mogłem wytrzymać. Czym to może byc spowodowane? Sprawdzałem i nie mam żadnego *guza* itp. Może to chodzi o odpowiednie nawilżenie? Ból odczuwam na napletku. Bardzo proszę o poradę w tej sprawie Dodam że jeszcze nie współżyliśmy, więc nie wiem jak to jest przy współżyciu. Jakiś rok temu gdy miałem ost. stosunek nie bolał mnie tak członek. P.S proszę mi poradzić ewentualne badania oraz leki jakie miałbym ewentualnie stosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Trudno mi określić bez badania co może się dziać z penisem. Rzeczywiście taki ból może być spowodowany nieodpowiednim nawilżeniem penisa, przygotowaniem do stosunku. Czasami jednak ból może być spowodowany występowaniem stulejki lub też zbyt krótkim wędzidełkiem napletka. Radzę bezpośrednio w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mr.Penis
Ewentualnie żołądź może nie być przyzwyczajona na dotyk, podczas masturbacji spróbuj go pocierać, ja dużo razy tak nacierałem penisa, stosowałem do masturbacji olejki różne i płyny i pomogło. Teraz mogę w każdej chwili ściągnąć sobie skórkę i dotykać go w każdym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.