Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból napletka w czasie dotykania


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie poradzić w nietypowej i krępującej dla mnie sprawie. Otóż przy dotykaniu przez moją dziewczynę penisa odczuwam ból, jest on tak duży, ze nie moge skupic sie na przyjemności. Na poczatku - za 1 razem nie bolało mnie tak bardzo, lecz za 2 razem juz nie mogłem wytrzymać. Czym to może byc spowodowane? Sprawdzałem i nie mam żadnego *guza* itp. Może to chodzi o odpowiednie nawilżenie? Ból odczuwam na napletku. Bardzo proszę o poradę w tej sprawie Dodam że jeszcze nie współżyliśmy, więc nie wiem jak to jest przy współżyciu. Jakiś rok temu gdy miałem ost. stosunek nie bolał mnie tak członek. P.S proszę mi poradzić ewentualne badania oraz leki jakie miałbym ewentualnie stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez badania co może się dziać z penisem. Rzeczywiście taki ból może być spowodowany nieodpowiednim nawilżeniem penisa, przygotowaniem do stosunku. Czasami jednak ból może być spowodowany występowaniem stulejki lub też zbyt krótkim wędzidełkiem napletka. Radzę bezpośrednio w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Penis

Ewentualnie żołądź może nie być przyzwyczajona na dotyk, podczas masturbacji spróbuj go pocierać, ja dużo razy tak nacierałem penisa, stosowałem do masturbacji olejki różne i płyny i pomogło. Teraz mogę w każdej chwili ściągnąć sobie skórkę i dotykać go w każdym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×