Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Kulka na jądrze, żylaki powrózka nasiennego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Od pewnego czasu w górnej części moszny nad lewym jądrem zauważyłem dziwną *kulkę*. Jest wyraźnie widoczna gołym okiem na mosznie. Czytając trochę na forach różnego typu, przypuszczam, że są to żylaki powrózka nasiennego. Mam dopiero 15 lat... wiadomo ze człowiek w tym okresie dorasta a narządy rozrodcze kształtują się...ale chciałbym zasięgnąć opinii profesjonalisty. Czy są obawy, że w przyszłości będę bezpłodny? Może należy jak najszybciej udać się do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do urologa. Trudno powiedzieć czy są to żylaki powrózka nasiennego czy zmiana skórna na mosznie. Powikłaniem żylaków powrózka nasiennego jest bezpłodność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Dodam jeszcze, że w pozycji leżącej nic nie wyczuwam...Kiedy leże jest tak samo jak nad jądrem prawym.Poczekam z tym jeszcze troche, może poprostu dorastam i coś się tam dzieje... jak problem nie zniknie, to pojde do urologa. Co o tym sadzisz haemophilus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Myślę, że można spokojnie w trybie planowym skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.