Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość karol122

Nie schodzi mi naplet z jednej strony penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol122
Niezchodzi mi z 1 storny glowy tak zwanego grzyba skóra znaczy jest tak do niego przyrosnieta i 1 strona z chodzi a 2 nie Co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość uspokajacz
Udać się do urologa. Masz pewnie stulejkę, którą trzeba delikatnie zoperować. Rutynowe działania, nie bój żaby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Mam ten sam problem i niewiem co robic boje sie o tym komus powiedzieć i tak sie wlasnie zastanawiam co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
Witam, mam 14 lat i mam poważny problem (według mnie).. Chodzi o to, że gdy mój członek jest w stanie spoczynku, napletek schodzi z żołędzia bez żadnych problemów.. Lecz gdy jest w stanie erekcji to nie schodzi sam (nie wiem czy powinien lub nie) a nawet jeśli mam ściągnąć napletek ręcznie, to nie schodzi on do samego końca.. Próbowałem ćwiczyć to w gorącej kompieli itp, już mogę ściągać napletek do większej połowy lecz nie do samego końca.. Wstydzę się porozmawiać o tym z rodzicami a do lekarza nie wiem czy zdołam pójść ponieważ mieszkam w Irlandii.. Czy to może być stulejka lub inne schorzenie i czy będzie wymagany zabieg lub po prostu dalszy trening? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
Ok zebrałem się na odwagę i pogadałem o tym z moją mamą.. Okazało się że miałem Stulejkę jak byłem mały i została juz wyleczona razem z przepukliną.. Dowiedziałem się również że mój napletek nie będzie schodził do samego *końca* grzyba ponieważ jest to zwane *cnotą prawiczka* ... Nie za bardzo rozumiem, więc nadal proszę o odpowiedź w tej sytuacji..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piort
Skoro jest zrośnięty to nie można tego zostawić jakie są przyczyny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ehh
Mam ten sam problem!Rodzice to widzieli jak bylem mały -Jakieś 6 lat jak mialem.Powiedzieli że pojedziemy do lekaża on coś tam natnie i będzie ok!Rodzice już dawno o tym zapomnieli a ja dalej siedzę w i rozmyślam co zrobić. Wstydzę się powiedzieć komuś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Mam Problem Skóra z penisa schodzi mi tak do połowy i chyba mam jakby taką linke która czyma skóre z jednej storny. Mam 11 lat błagam boję sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość harry kriszna
http://forum.echirurgia.pl/temat7801.htm-wędzidełko raczej -ja mam 29 wiosen i też zaczełem się zbierać do tego urologa pewnie gdy sam miałem 11 lat i jeszcze nie doszedłem-idź do lekarza rodzinnego po skierowanie albo powiedz o tym rodzicom bo oni będą chowali głowe w piasek gdy ci latek zacznie przebywać,a do pytania Piotra zostawić sobie możesz zrośnięty jeśli jesteś jakiś SadoMaso albo chcesz mieć małego słabo ukrwionego wacka-sprzęt nie używany zanika,ból i brak przyjemności ze stosunku w częstym korzystaniu nie pomagają,przedwczesny wytrysk czy spowodowane tą dolegliwością mniejsze niż mogły by być wymiary wacka również.Taka dolegliwość może cię wpędzić w kompleksy i zdeterminować wszystkie dalsze wybory w życiu-mogą też być tego dobre skutki ja na przykład z powodu swojej niskie samooceny w tym aspekcie byłem bardzo dobry w praktycznie każdej grze zespołowej tak się podrywało dziewczyny dawniej-lepiej jednak wybież wizytę u lekarza jak masz jakiegoś dobrego wujka czy ogarniętego starszego brata kuzyna to niech oni pojdą z tobą,albo pogadają z rodzicami o prywatnym zabiegu-podobno robi to się teraz laserem gojii się dużo lepiej a sam zabieg jest podobny do wizyty u stomatologa kogoś kto tam nie lubi zaglądać-tylko pewnie takie rzeczy to prywatnie a nie w naszej darmowej nie opiece-ja daje sobie tydzień na umówienie się co do terminu-albo możesz to zrobić jak ten dziadek(starszy pan) z linku który ci podałem na początku- męczył się 40 lat skacząc po żonie aż wreszcie wziął elektryczny skalpel i wykonał operacje sam-udała się ale jego wacek pewnie ma już teraz troche inny odczuwalny poziom bólu pewnie jak u słonia-a no i powód najważniejszy utrudniona higiena co może skutkować problemami z jakością nasienia i zrobieniem kogoś kto zarobi na twoją emeryturę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.