Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dawid89

Operacja laparoskopowa podwiazania żylakow powrozka nasiennego po stronie lewej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid89
Jestem 2 dzien po operacj laparoskopowej podwiazania żylakow powrozka nasiennego po stronie lewej. Otorz jak kazdy kto lezal w szpitalu wie ze bez pieniedzy niczego sie od lekarzy nie dowie=/. Wiec kieruje pytanie do Pana. Nie czuje zadnych dolegliwosci jest calkiem ok, gazy odchodza kał tez, troche mialem napuchniete narzady wewnetrzne po operacji(watroba,trzustka) ale juz jest ok. Temperatura jest raz w normie 36,6 C raz nieco powyrzej 37,4 C. Powikłania laparoskopii: -wypełnienie gazem jelit lub żołądka Otorz podnoszac sie z lozka lub kladac i przekrecajac sie na bok czuje czasem jakby cos wewnatrz mnie bulgotalo. Czy to moze być to wypelnienie gazem? Czy to sie jakos wchlonie czy czeka mnie kolejna operacja? Mam jeszcze 1 problem otorz po operacji zaczolem czuc pieczenie przy oddawaniu moczu. Czy mogli mnie w szpitalu zarazic czyms, czy to normalny objaw pooperacyjny? Jak dlugo to sie moze utrzymywac? Ból czuje tylko w zołedziu. Dostalem recepte na biseptol 2tabl dziennie i ketonal 1 tabletka dziennie. z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Gaz w jamie brzusznej po laparoskopii w przeciągu tygodnia do dwóch powinien całkowicie się wchłonąć. Pieczenie w cewce moczowej może być objawem stanu zapalnego, którego można nabyć się w każdym miejscu i o każdej porze, bez ewidentnej przyczyny. Jeśli Pan zażywa Biseptol lek powinien pomóc w tym schorzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid89
AA rozumiem. Podobno to są bakterie czy kobieta przy stosunku oralnym moze sie nimi zarazic? lub jakimkolwiek stosunku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radzę ze stosunkiem oralnym i zwykłym poczekać do ukończenia leczenia i objawów pieczenia w cewce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.