Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mateusz

PRZEPUKLINA SZYJNA C5-C6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Witam. Jestem "posiadaczem" przepuklina na poziomie c5-c6. Jestem juz po szeregu cwiczen fizjoterapeutycznych, po roznorakich pradach, laserach i promieniowaniach oraz masazach. Dodam iz codziennie byly wkonyaane cwiczenia, ktore podobno mialy sprawic iz przepuklina sie cofnie( mowie tu o tradycyjnym cwiczeniu z wsuwaniem szczeki, tzw. Efekt zaskoczenia) oraz po 2 blokadach po ktorych to wlasciwie poza 3 dniami na znieczuleniu to nie poczulem nic. Czekam na wizyte u neurochirurga ktora mam na dniach i moje pytanie jest czy przy ewentualnej operacji polegac ona bedzie na tym ze zostanie usuniety dysk czy da sid tylko i wylacznie usunac przepukline nie naruazajac dysku? Oczywiscie wystepuja u mnie rwy barkowe przy aiekszym wysilku, dretwienia w nocy i sztywnosc szyi, bole glowy i takie jakby uciskanie tuz nad uchem na poziomie skroni. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.