Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kaśka

Opalanie w solarium po usunięciu wyrostka robaczkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaśka
9 stycznia tego roku miałam usunięty wyrostek robaczkowy operacja przebiegła bez powikłań.Czy mogę spokojnie zacząć opalać się w solarium?Co z raną po operacji mam ją jakoś chronić czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można opalać się na solarium. Radzę przez około pół roku zakrywać jakimś niewielkim plasterkiem bliznę pooperacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbara
Dzień dobry ,Panie doktorze chciałam zapytać po jakim czasie od operacji wycięcia wyrostka robaczkowego można opalać sie w solarium i na słonću?.A drugie pytanie czy jak miałam RTG klatki piersiowej i RTG z kontrasem przełyku ,ktore trwał około10 minut czy można chodzić na solarium?Bo nie wiem czy po ilości takiego RTG jest to bezpieczne?Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Jestem trzy tygodnie po wycięciu wyrosta. półtoraj tygodnia temu zdjęto mi szwy. Czy mogę już chodzić na solarium ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata
Mozna ale Pan doktor zaleca zakrywanie przez pół roku rany plastrem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANIA
witam. mam na imie ania .4 mies temu miałam usuwany wyrostek i torbiel na jajniku.około 7lat opalam sie w solarium więc nie wyobrażałam sobie jak to będzie po operacji... i przez własną głupote mam dziś bardzo widoczne blizny...poniewaz 5 dni po operacji zaczełam chodzi do solarium, blizne przykrywałam około 3 tyg a pózniej stwierdziłam ze nie ma takiej potrzeby...dziś blizna jest bardzo czerwona i widoczna.czy da się ja jakoś zlikwidowac maścią??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.