Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ocena zdjęcia RTG stawu skokowego


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Niedawno rzekomo skręciłem staw skokowy w trakcie treningu (bieg). Tak mi powiedziano na izbie przyjęć, gdzie zrobiono zdjęcie RTG i wsadzono nogę w szynę. Dzisiaj byłem na kontroli w Poradni i lekarz kazał zrobić nowe RTG, gdyż tamtego mi nie wydali. Noga nie wyglądała dobrze jak na skręcenie. Obrzęk, ból. Lekarz dopatrzył się poza skręceniem złamania kostki, ale jak stwierdził, może to być "stare złamanie". Tylko, że ja nigdy wcześniej nie miałem złamanej kostki. Dostałem nową szynę do jutra i skierowanie na Oddział Chirurgi na leczenie operacyjne. Proszę kogoś kto się zna o ocenę tego zdjęcia, poniżej podaję link. 

https://zapodaj.net/b2b66d524e471.jpg.html

Jeżeli jest tam złamanie a z tego co widzę, to chyba tak, to jakim cudem lekarz na Izbie Przyjęć tego nie widział?!?! Czy może to być "stare złamanie" skoro normalnie trenowałem tyle lat i nigdy nie miałem problemu z tą nogą?? O jakie leczenie operacyjne chodzi, jak długo zaczekam (mam uprawnienia za krew i dawcę przeszczepu) i kiedy będę mógł trenować?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam, Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×