Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Ból lewego jąra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam,

Mam problem od około 3-4 tygodni. Zacząłem odczuwać ból lewego jądra - nie jest to duży ból - powiedzmy taki dyskomfort. Poszedłem do urologa - miałem USG, które nie wykazało żadnych zmian, tylko i wyłącznie mały obrzęk owego jądra - lekarz podczas wizyty przypisał mi Dicloberl Retard, który stosowałem przez 2 tygodnie oraz zlecił badanie moczu oraz jego posiew. Nie zanotowano wzrostu bakteryjnego lecz na wynikach wyszło , że mam znaczną ilość moczanów w zawartości moczu. Poszedłem do lekarza rodzinnego, który również mnie przebadał stwierdził, że żadnych zmian nie ma i nic tutaj niepokojącego się nie dzieje, a to że jest dużo moczanów to w sumie nic złego - zalecił ewentualne moczenie "tyłka" w naparze z kory dębu. Przez parę dni już nie odczuwałem żadnych dolegliwości związanych z bólem jądra, ale niestety od 2 dni znowu czuje ten dyskomfort, a ponadto od czasu do czasu czuje mały bół w podbrzuszu po lewej stronie. Rodzice pracujący w służbie zdrowia zalecili mi również badania na mocznik we krwi? Proszę o jakiś komentarz - poradę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał

Zrobiłem badania mocznika we krwi, który jest w normie, zaś sam dyskomfort pozostaje. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Żunżel

Witaj. No cóż, Stary, trzeba uciąć. Ot rozwiązanie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość No_name

Również miałem bóle lewego jądra i okazało się, ze mam żylaki powrózka nasiennego, to dosyć typowa przypadłość u mężczyzn, są to żyły, które spadają z podbrzusza wprost do moszny co sprawia dyskomfort, bądź nawet ból.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.