Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacji


Gość Olaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem po 3 operacjach usunięcia tętniakowaty torbiel kości lewej strzałkowej, 1 była biopsja ,2 była usunięcie guza i uzupełnienie cementem kostny plus miałam trzy śrubki i blaszke ale mój organizm źle reagował na to wszytsko i musiałam przejść 3 operację przeszczep z biodra. Teraz jestem już 8 miesięcy po operacji i martwię się bo niepokoi mnie ból który jest w tej nodze , robię wszystko pracuje itp. Tylko ta kości strzałkowa boli mnie mniej więcej ma tym odcinku gdzie była operacja ,ale ten ból jest cały czas. A martwi mnie to że raz na jakiś czas lapie mnie takie ból w tej kości np.jak skurcz to jest okropne ... Pomoże mi ktoś.? Brałam różne leki przeciw bólowe ,smaruje zelami itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę udać się do innego lekarza w celu dokonania prześwietlenia i sprawdzenia co może być przyczyną bólu. Pozwoli to lekarzowi zniwelować ból. Być może pojawiło się powikłanie po wcześniejszej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jJagna

Jak miałaś tyle operacji to miałaś po wszystkim robione badania kontrolne? Może zrób sobie rezonans jak tak chodzisz od lekarza do lekarza i nie wiadomo co i jak. Ja jestem z Krakowa i robiłam rezonans najtaniej chyba w mieście na Zachodniej 7, koło 3 stówek zapłaciłam, ale to badanie jest najbardziej dokładne z tego co wiem. Zadzwoń i się dopytaj 698115115.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×