Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam55

Częste i dziwne stolce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam55
Witam. Od bardzo dawna zmagam sie z moim żołądkiem. Już w wieku 18 lat stwierdzono u mnie wrzoda rozworu przelykowego ktorego nibu wyleczyłem ale caly czas męczę się i potrafie pierdziec po 50 razy dziennie i caly czas coś jeździ mi po żołądku. Stolec robie po 2, 3 razy dziennie a czasem nawet ze 4. Najczesciej jest on w formie pół plynnej z resztkami niestrawionego jedzenia. Mam 28 lat i jem dużo ale ważę 56 kg bo co zjem to zaraz się wyprozniam. Od częstego stolca pieką mnie okolice odbytu. Nie wiem co mam już robić bo to wszystko mnie załamuje. Chciałbym bardzo przytyc a nie potrafię. Może wiecie co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam55
Dodam że caly cza słyszę jak zoladek pracuję jakbym miał zaby w brzuchu i zawsze z rana po przebudzeniu musze iść do toalety i wypróżnić sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara
Sprawdz sobie srodek intesta - on reguluje prace jelit i wzmacnia uklad trawienny. Powinien Ci pomoc przy tych dolegliwosciach bo tu zdecydowanie cos nie tak z perystaltyka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.