Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość eee123

Powiększenie nasieniowodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eee123
Witam ,mam problem chodzi o najądrze w patrząc mojej perspektywy prawymjądrze. w odróżnieniu od lewgo gdzie wszystko jest w normalnie (wyczuwam najądrze ,które jest przyczepine do jądra oraz nasieniowód ) natomiast w prawym sprawa wygląda zupełnie inaczej .Najądrze -jego ten końcowy odcinek (ogon,który przechodzi w nasieniowód ) jest tak jakby odczepiony od jądra , taki pogrubiony splot odstający od jądra w jego koncowym odcinku ,ktory przechodzi w nasieniowód. Czy możliwe to jest aby odcinek najądrza był odczepiony od jądra? I jakby lekko wybija się asymetrycznie w bok w odróżnieniu od drugiego jądra gdzie ukłąda się gładko, natomiast tu wystaje w bok w mosznie, jakby powiększony, ale nie jądro tylko najądrze. NIc mnie nie boli w tej okolicy, czynności seksualne w normie. Po za tym prawe jądro wisiało zawsze niżej, teraz się wyrównały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.