Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nostradamus

Pęcherz na napletku penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nostradamus
Uprawialiśmy z dziewczyną petting duzo ocierania uciskania penisa itd. Na napletku pojawil sie duzy pęcherz wokoło penisa. nie da sie naciagnac napletka , ledwo moge chodzic. co z tym zrobić? i co to wogole?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To skutek nadmiernego podrażnienia skóry penisa przez uraz mechaniczny. Ulgę mogą przynieść okłady z Rivanolu. Stan ten powinien wygoić się samoistnie w przeciągu 2-3 dni. Jeśli do tego nie dojdzie zgłoś się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SeBa
witam mam pytanie kilka dni temu tez mi sie cos takiego zrobilo ze niemoge naciagnac napledka i wyglada to tak jakbym mial kaptur na penisie oczywiscie tez nie moge zabardzo chodzic bo to obciera caly czas i niewiem jak temu zapobiec i chcialem sie zapytac czy ten Rivanol ci pomogl. prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Mi przeszło po paru godzinach ,ale nie sam fakt ,że nie był za wielki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Witam Państwa. Mam ten sam problem co powyzej. Rivanol zwalcza ten kaptur z pecherza wokół napletka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.