Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bonafileon

Bol z lewej strony podbrzusza i tasmowaty stolec.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bonafileon
Witam. Mam 35 lat. Od okolo 5 lat odczuwam bol z lewej strony podbrzusza lekko ponizej pepka. Boli przy naciskaniu, bol jest klujacy. Bola mnie tez plecy na tej samej wysokosci po lewej stronie. Stolec jest tasmowaty oddawany w kawalkach, badz rozwolnienie. Nie ma na to wplywu pokarm, gdyz probowalem zmieniac diety, bez skutku. Wyprozniam sie raz do trzech, czasem pieci raz dziennie. Glownie rano i na wieczor, ale w ciagu dnia czasem pogoni mnie rozwolnienie. 3 lata temu mialem robiona morfologie i OB i wszystko w normie. Bol przychodzil i wracal. Na dluzszy czas zapomnialem o nim gdy nie naciskalem podbrzusza. Od paru miesiecy jednak bol przypomnial o sobie i teraz delikatnie kluje nawet bez naciskania. Dzisiaj bol nasilil sie przy bieganiu. Czasem po sporym wysilku na rowerze bol sie nasila. Odczuwam takze lekkie powieksze (opuchniecie ?) w tym rejonie. Jakie badania sa potrzebne by stwierdzic co to moze byc ? Dodam, ze przez ostatnie pare lat codziennoscia byly dla mnie wieczorne piwa. Odstawilem piwo i bol sie nasilil. Boje sie pic alkohol. Chcialbym sie udac do lekarza i zrobic sobie badania na ewentualnie wykluczenie nowotworu. Dziekuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bonafileon
Dodam jeszcze, ze towarzysza temu wszystkiemu bardzo czeste gazy. Tak samo jak przy stolu tak i przy gaza musze przec, zeby je z siebie wydalic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.