Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z kostką po jeździe na łyżwach.


Gość Maxg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Nie wiem, gdzie indzie mogę zwrócić się z tym problemem, dlatego piszę tutaj, prosząc o poradę. Otóż nieważne ile razy jeżdżę na łyżwach, jest ten problem - po każdej jeździe poniżej kostki na lewej stopie (po wewnętrznej stronie stopy, ale nie na podeszwie, prawie przy kostce) pojawia mi się pęcherz, który w czasie jazdy także pęka i jest to wiadomo ból, ale też odstawienie łyżew na jakiś czas, by się zagoiło, bo jeżeli ich nie odstawię i pojadę drugi raz, to może mi się zrobić kolejny obok - sprawdziłam to. Prawdopodobnie geneza tego problemu powstała już po moim urodzeniu, ponieważ urodziłam się ze stopą końsko-szpotawą (dla niewiedzących - jest to noga wykrzywiona do środka) i od razu miałam ją leczoną, teraz nawet nie widać, że kiedykolwiek był jakiś problem. No ale problem się pojawił na łyżwach. I stąd moje pytanie - co robić? Mam wkładki, które muszę wkładać do butów (0,5cm) i może powinnam zacząć wkładać także do łyżew? Albo dawać jakiś bandaż, gazę czy cokolwiek miękkiego, by mnie tam nie ocierało? Czy powinnam się zwrócić do ortopedy? Nie mam pojęcia co robić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×