Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kakakaka

Proszę o porade

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kakakaka
15.12 miałam zdiagnozowany wyrostek robaczkowy z ropniem około wyrostkowym. Tego samego dnia trafiłam na stół i laparoskopowo wycięto wyrostek.7 dni leżałam z drenami aby pozbyć się ropnia. Po dwóch dniach od wyjścia ze szpitala , trafiłam znów na sor z gorączką 39C i lejąca się ropa z jednej rany znajdującej się pod brzuchem. Zostało znów wykonane USG i wykryto albo resztki albo nowość ropnia wielkość 18x25 mm, bez torebki.( Jeśli dobrze to pisze) została rana przeplukana, kontynuowanie antybiotyków, sączek w ramie i co dwa dni na sor zmieniać i przepłukiwać opatrunek.od paru dni ból prawej strony wrócił, z siłą taka sama jak przed operacją. Przyjmuje ketanol 100mg, pomaga , tem ciała na wysokość 37/37,3 C , czy objawy jakie mam mogą działać na niekorzyść i np ropień mógł się znów wytworzyć ? Ból jest bardzo dziwny, łapie czasem i puszcza trzyma bardziej w okolicy środka brzucha a przy dotyku jest to prawa strona. Czesem ustępuje, a czasem lapiej jak zgaga na chwilę bądź kolka. Czy najlepiej wykonać USG ? Czy zgłosić się do swojego lekarza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kakakaka
Dodam jeszcze że wypróżnianie i gazy prawidłowo, dieta już nie lekkostrawna ale bez tłuszczu, i potraw wzdymajacych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Medic Help
wykonać USG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.