Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin

Prawe jądro jest znacznie większe od lewego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin
Mam 14 lat i od pewnego czasu zauważyłem że moje prawe jądro jest znacznie większe od lewego. Ponadto do lewego mam jakby grubsze nasieniowody. I pytanie : Mam sie obawiaćleczyć co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno cokolwiek napisać bez badania. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. Bardzo często jądra są różnej wielkości (zazwyczaj prawe większe). Pogrubienie powrózka nasiennego może świadczyć o występowaniu żylaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bo taka jest anatomia człowieka. Człowiek jest asymetryczny, to normalne i nie przejawia żadnej patologii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Witam mam 12 lat też kiedyś tak miałem jedno jądro większe od drugiego ale po jakimś czasie samo mi przeszło.Teraz zastanawiam się czym to morze być spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Mam 17 lat i mam jedno jądro troszke większe od drugiego czy to ma jakiś wpływ na moje zdrowie?? Jądro raz w życiu mnie strasznie bolało ale przeszło i teraz mam jedno większe ale wszystko jest ok czy mi coś grozi ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mk
mam prawe trocz większe od lewego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Mam 14 lat i mam prawe jadro wieksze od drugiego. Nigdy mnie nie bolalo. Jest jakby grubsze. Nie wiem co robić. Czy mam sie martwic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brtosz
Mam 12 lat i też mam prawe jądro większe , to maże być jakaś choroba, to zagraża mojemu życiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Zawsze prawe jądro jest większe od lewego. Byłem u lekarza i powiedział że to jest normalne jak się dorasta .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.