Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie barku


Gość klaraf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o odpowiedź w jakim czasie od urazu uszkodzenie typu slap stopnia II powinno zostać zoperowane. Miałam wypadek w pracy spadłam do tyłu na wyprostowaną prawą rękę w marcu 2016. Bolało więc faszerowałam się lekami i do lekarza trafiłam dopiero w kwietniu czyli miesiąc po urazie. Po zrobieniu badań i konsultacji dostałam skierowanie na artroskopię która została wykonana w grudniu 2016 r. jednak pomimo wyraźnego opisu badań mówiącej o uszkodzeniu również mięśni zoperowany został sam bark. Po rehabilitacji jednej, drugiej nadal odczuwałam ostry ból oraz trzeszczenie, przeskakiwanie, nawet drętwienie ręki, nie mogę spać na prawym boku, nie mam pełnego zakresu ruchów. Lekarz skierował na RM i tam oprócz znacznych zmian zwyrodnieniowych prawdopodobnie wtórnych wykazano uszkodzenie typu slap stopnia drugiego. Czy możliwe jest że można było wykonać to podczas artroskopii? Kiedy lekarz odczytał wyniki Rm poinformował mnie że na chwilę obecną minęło już zbyt wiele czasu i teraz już nie można wykonać zabiegu. Czyli tak już mi zostanie czy powinnam, zmienić lekarza? Nie znam się i mam świadomość że być może ma rację i nie mógł mi oficjalnie zakomunikować że lekarz wykonujący artroskopię nie wykonał należycie swojej pracy (znają się są kumplami) czy może uszkodzenie mogło nastąpić po artroskopii ? Pozdrawiam Klaraf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę wdzięczna za sugestie ponieważ mimo wykształcenia ekonomicznego do wypadku pracowałam w hotelu i pokochałam tą pracę. Chciałabym móc wrócić do hotelu ale sprawna ręka jest warunkiem i chciałabym wiedzieć czy mam szansę na powrót do tej pracy czy zmuszona będę do szukania pracy biurowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×