Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janek

Żyłki w jądrze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek
Witam Zauważyłem że przy lewym jądrze jest jakby troche więcej żyłek niż przy prawym i jest też kilka grubszych, czy to może o czymś świadczyć ?? Jestem już zapisany do urologa, byłem już u zwykłego lekarza bo tak jakby z dołu nasieniowód mi odstaje troszkę ale nic nie powiedział, że coś jest nie tak. Mam też od jakiegoś czasu stan podgorączkowy 37-37,5 stopni może to być jakiś stan zapalny lub coś takiego ?? Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli te poszerzone żyły nie są związane z dolegliwościami bólowymi stan zapalny raczej nie wchodzi w grę. Być może to żylaki powrózka nasiennego. Musi Cie zbadać urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janek
A czy takie żylaki wymagają operacji bez żadnych dolegliwości itp. Albo można zastosować jakieś lekarstwa na wzmocnienie żył ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janek
Dokładnie takie grubsze żyłki są 2 reszta wydaje mi się że w normie, możliwe że to jakiś nasieniowód nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.