Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Hemoroidy, guzki a przetoka okołoodbytnicza


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po dwóch operacjach, na trzecią już się nie zdecyduje, po każdej operacji jest coraz gorzej, naprawdę żyć się nie chce, kto ma to świństwo wie o czym piszę. Nie mam już siły i pieniędzy aby z tym walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moniikaaaa
W dniu 14.02.2012 o 01:35, Gość oho napisał:

dzisiaj mam mieć operowaną przetokę okołoodbytniczą ,bardzo się boję,a jestem już po 2 operacjach ropni,moja jest przezzwieraczowa ,wiem że to wracaale z tym się nie daje żyć.Próbowałam różnych metod w tym diet,akupunktury,leczenie poprzez lapisowanie,nacinanie,leki w tym probiotyki i chińskie zioła do picia i nasiadówek z lekami ,przetoka wygląda dobrze tylko ten ból jakby się miało ostre przedmioty w odbycie stąd moja decyzja o operacji,nie mam zaparć a i tak odczuwam ciągły ból,nie chce się żyć.Nadzieja,że po operacji będzie lepiej.

Witam jak po operacji ?? Ja tez mam przetoke i lekarz wysyla na operacje ale sie boje mozesz opisac jak to wyglada po operacji czu jest tak ciężko i czy ze zwieraczem wszystko dobrze nie ma powikłań??? Prosze o rade bo ja mam przetoke z ujsiem więc to sie sączy ropien zrobił mi sie 1x na 4.5 roku alr pękł i sie wsystko wylalo i spokoj czy warto sie operowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×