Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duże piersi u chłopaka


Gość Random

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i od od dłuższego czasu borykam się z problemem dużych piersi. Kiedy miałem 4-5 lat problemu nie było pojawił się jednak z czasem kiedy przybrałem mocno na wadze. Za sprawcę tego problemu uważałem nadwagę z resztą tak jak moja rodzina. Przyszedł czas gimnazjum doszło do tego, że wstydziłem się przebierać na lekcje wych. fizycznego wiec byłem z tych zajęć zwolniony co nie wpływało dobrze na mój problem. Postanowiłem sam się tym zająć i zacząłem ćwiczyć w domu, ograniczyłem tzw. smieciowe jedzenie. W dwa lata schudłem prawie 20 kg w tej chwili ważę 64 kg przy wzroście 178 cm. Jednak problem nie zniknął do końca. Owszem jest mniejszy ale odnoszę wrażenie, że tłusz ktory się tam znajdował ustąpił miejsce mięśnią ale pozostał w formie wiszącej poniżej skóry. Sutki są duże, wyglądają nie estetycznie żeby nie powiedzieć okropnie. Domyślam się ze jakakolwiek operacja w moim wieku nie wchodzi w grę. Problem jest duży nabawiłem się przez to wad kręgosłupa mimo tego że nie mam już nadwagi nadal mam problem z rozbieraniem się w miejscach publicznych. Z życia nie korzystam praktycznie w ogóle wiec można powiedzieć że najlepsze lata na to właśnie tracę. Prosze o radę co mogę zrobić jestem umówiony na wizytę u endokrynologa ale spodziewam się odpowiedzi ze jestem jeszcze młody i ze samo zniknie jednak nie sądzę żeby tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×