Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jacek

Pieczenie napletka penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek
Od kilku lat z jednej strony napletka mam zaczerwienienie, które się pojawiło w wyniku częstej masturbacji. Znajduje się w miejscu pod żołędzią. W momencie erekcji i po niej w tym miejscu występuje pieczenie. Proszę o udzielenie informacji czy wystarczy stosowanie jakiegoś środka farmaceutycznego czy konieczna jest interwencja chirurgiczna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Raczej nie ma potrzeby w tym przypadku interwencji chirurgicznej. Z tym problemem może warto byłoby skontaktować się z dermatologiem. Myślę, że wystarczą leki stosowane miejscowo, aby ustąpiły dolegliwości. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To być może zapalenie cewki moczowej. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza, aby włączyć odpowiednie leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jerzy knigge
Na pocieszenie dodam, że jak nie wypróżnię spermy przez 2 dni to mnie w środku piecze i szczypie. Lekarz przepisał urofuragin ale i tak nie pomogło. Po prostu - muszę wypróżniąc spermę. Martwię się co będzie jak będzie seks 1 na tydzień. A może pójśc jeszcze raz i powiedzieć o tym lekarzowi, bo powiedziałem tylko że mnie piecze ale nie powiedziałem dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.