Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaawansowana grzybica paznokci/usunięcie płytki


Gość Kasiaavv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad 2 lat zmagam się z grzybicą dwóch paznokci u stóp. Niestety z głupoty i wstydu nie rozpoczęłam walki z nią i w tej chwili jest ona mocno zaawansowana. Płytki są bardzo grube i nie rosną. Jednak postanowiłam wziąć się w garść i odwiedzić w końcu lekarza jednak uważam, że żadna metoda leczenia nic mi nie da a będzie trwała bardzo długo dlatego postanowiłam że pójdę do chirurga aby te płytki całkowicie usunąć. Stąd kilka pytań: 1) Jeżeli moja płytka już od jakiegoś czasu nie rośnie to po jej usunięciu odrośnie nowa, zdrowa? 2) Jaki mniej więcej będzie koszt usunięcia tych płytek? (mowa o paznokciach dużych palców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gryzeofulwina sprzedam

Gryzeofulwina grzybica skóry włosów paznokci antybiotyk sprzedam

Gryzeofulwina pod nazwą Newfulvin 500mg. Ważny 12.2020.
Producent New Life Pharma CO, Bangkok.
Mam opakowanie 250 tabletek, będę je dzielić do strunowych po 25 tabletek.
Liczę 3zł/tabletka plus koszt pobraniowej 20zł.
Od 100 tabletek po 2.5zł, całe opakowanie 250 tabletek 500zł - włącza koszt wysyłki.
Wysyłka z Tajlandii 2.5zł tabletka plus koszt lotniczej rejestrowanej 20zł. Całe opakowanie 250 tabletek 400zł, włącza koszt wysyłki.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Gryzeofulwina powoduje znaczny spadek aktywności antykoncepcji hormonalnej. Nie powinno się jej również stosować razem z alkoholem.

Na grzybice mam również Itrakonazol Orungal lek przeciwgrzybiczy - drożdżyca, kandydoza, łupież.
Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.
Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość itrakonazol sprzedam

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież
Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku.
Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.
Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020.
Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji.Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki.

Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe.

Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida.

Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.

Na grzybice mam również:
Itrakonazol Orungal 100mg, 3.5zl tabletka, listki po 10 tabletek

Doksycyklina 100mg po 2zl tabletka, listki po 10

Gryzeofulwina 500mg 3zl tabletka, listki po 10

Nystatyna 500 000 jednostek 2zl tabletka, listki po 8 tabletek

Ketokonazol 200mg 2zl, listki po 10

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych – co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii – jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych – jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×