Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelina

Zabieg usunięcia pieprzyka z powłoki brzusznej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina
Wlasnie przeczytalam watek odnosnie znamienia. W dniu dzisiejszym bylam zapisac sie w klinice chirurgii jednego dnia na zabieg usuniecia *pieprzyka* z powloki brzusznej ii....niewiem czy dobrze zrozumialam....jest Pan chirurgiem i wie Pan jakie procedury sa stosowane wiec moze powie Pan czy to normalne czy cos z nimi jest nie tak. Zabieg mam 24 marca, ok. godz.16. 20 marca mam zglosic sie rano na badanie krwi i ekg, w dniu 23 marca konsultacja u lekarza ogolnego, Pan doktor poinformuje mnie kiedy mam zjesc ostatni posilek, pol godziny po zabiegu musze posiedziec w poczekalni, tylko po co to wszystko?? Czy moze cos mi sie stac po znieczuleniu miejscowym, czy moge zaslabnac? Wcale sie nie przejmowalam tym zabiegiem ale teraz wpadlam w panike, prosze o porade. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Do wykonania zabiegu w znieczuleniu miejscowym nie są konieczne wyżej wymienione procedury. Jednak jeśli w standardzie tej kliniki wykonuje się takie badania lub lekarz ma jakieś wątpliwości co do Pani zdrowia może zażyczyć sobie w/w badań. Praktycznie po znieczuleniu miejscowym nie ma objawów ubocznych uogólnionych jeśli przestrzega się zasad dawkowania leku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina
Dziekuje bardzo, to chyba takie standardy tej kliniki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.