Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Prze

Stłuszczenie wątroby a objawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prze
Witam Panie Doktorze. Chciałbym zapytać czy stłuszczenie wątroby może przejawiać się: Papkowatym jasno brązowym bądź musztardowym stolcem Uczuciem dyskomfortu jakieś 3-4 cm poniżej splotu słonecznego Czasem dyskomfortem pod lewym bądź prawym żebrem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneta
na tej stronie ładnie jest opisane jak wykryć marskość wątroby oraz jak sobie pomóc: http://arturtopolski.pl/watroba-objawy-profilaktyka/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość berk22
Nie sądzę aby był to rak chociaż nikt tutaj nie będzie stawial diagnozy. Polecam wybrać się do lekarza i tam dopytać sie o szczegóły Z suplementów dobry na wątrobę jest Hepa Vitale. Nie warto jest kupować rekalmowanych w sieci produktów ale zainwestować w ziołowe środki ( hepa vitale w skladzie zawiera między innymi ostropest plamisty, ktorego dobre działanie jest udowodnione wieloma badaniami, babkę jajowatą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna77
Mi lekarz również przypisał Hepa Vitale. Nie jako lek na wątrobę, ale jako suplement wpomagający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja
Mi też bardzo pomogły te zioła HepaVitale :) Miałam spore problemy z wątrobą i piłam zioła przez kilka miesięcy. Teraz też je piję ale już raz dziennie bo czuję się znacznie lepiej i czuję, że to wpływa na cały mój organizm a nie tylko wątrobę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zojka

jakie te zioła hepa mają skład? Myślę już od dawna o oczyszczaniu wątroby, ale nie wiem się za to zabrać i jakie zioła były najlepsze. Połączenie róznych to dobra opcja tylko boję się sama coś mieszać 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

Ostropest, babka płesznik i czarnuszka siewna. Tu masz zmieszane, w 100% naturalne no i wiadomo że bezpieczne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.