Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bol Jadra


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena

Wita moj maz ma od dluzszego czasu bole jadra. podczas bolu jadro staje sie mniejsze z jego opisu jest to przeszywajacy bol. rok temu byl u urologa i mial badanie usg nic nie wykazalo. maz ma problemy z kregoslupem czy to moze byc przyczyna? najczesciej wystepuja po tym jak dzwiga ciezkie zeczy ale nie tylko. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być wywołane przez kręgosłup albo przez milion innych czynników. Ja mam bóle w obu jądrach byłem u 7 lekarzy i każdy uważa, że nic mi nie jest. Na prawdę radzę szukać jakiegoś wybitnego urologa, bo większość niestety minęła się z powołaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

Ja miałem przeszywajacy ból jądra, który doswiadczal mnie w różnych okolicznościach, podczas jazdy autem, podczas odpoczynku na kanapie bądź kiedy pracowałem. zmian wielkości nie odczuwalem. Poszedłem jednak do urologa. Ten natomiast zlecił mi badanie krwi na AFP, hcg i coś jeszcze nie pamiętam co. Po otrzymaniu wyników od razu zostałem skierowany na usg. Tam stwierdzono nowotwór złośliwy jądra. Obyło się bez przerzutow póki co. zaistniala sytuacja miała miejsce od października kiedy to byłem na pierwszej wizycie, miesiąc później operacyjnie jądro zostało usunięte przez kanał pachwinowy. Ludzie jeżeli jakiegokolwiek mężczyznę boli jądro, lepiej schować dumę w kieszeń i iść do lekarza. Ja zawdzięczam dzięki temu brak przerzutow, ale wiadomo nowotwór uderza znienacka i silnie, a nawroty się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przechodziłem przez ból jądra, ale poradziłem sobie z nim stosując krem znieczulający swiss medical z lidokainą, który bardzo tanio kupiłem na stronie naporost.pl Teraz jestem z niego bardzo zadowolony, bo kupując na polecanej stronie nie przepłaciłem, a w aptece nie mają tego kremu w ogóle. No i wystarczyło, że posmarowałem jądro i ból minął. Dlatego polecam doraźnie stosować, a może wam minie kompletnie ten ból i nie trzeba będzie iść do lekarza *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×