Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr

Bóle dolnych parti brzucha i żołądka oraz rozwolnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
Od kilku miesiecy co jakis czas mam zielono zolte rozolnienie o specyficznym zapachu do tego w stolcu jest jak by mak ktorego nie jadlem...bylem na usg nic nie wykazalo bardzo sie boje ze to moze byc jakis rak czy cos czasem objawy ustaja i zalatwiam sie normalnie i po jakims tygodniu znow mam to rozwonienie o jaskrawo zoltym koloze albo zielonym cos jak muł nie wiem co to moze byc czasem to rozwolnienie trwa kilka dni czasem jak wyproznie sie kilka razy mam delikatne kropeczki krwi na papieze maja kolor rozowy. nie wiem co robic jestem w angli a opieka lekarska nie jest tu zbyt doswiadczona. prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może to wina diety. Dobrze, oprócz usg, rozważyć wykonanie kolonoskopii i rektospokii. Trudno powiedzieć co może być przyczyną bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
tutaj ciezko o takie zabiegi od laski to usg dostalem ktore nic nie pokazalo musze wlasnie poprosic o kolonoskopie a co znaczy jak mam takie kropki w kale jak ziarenka maku w rozwolnieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.