Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość EWA

Operacja wszczepienia protezy stawu kolanowgo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EWA
Mam pytanie do chirurga-i nie tylko moze mi ktoś doradzi. Moja mama miała dwa miesiace temu operacjie załozenia protezy stawu kolanowego i choć mineło juz tyle czasu rana sie niegoi , po aperacji przyszła martwica lekerz powycinał i zostawił i twierdzi że jest ok. co robić. Prosze o pomoc(porade)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ale co powycinał? Na podstawie tych informacji trudno cokolwiek powiedzieć. Może wdało się zakażenie, co powoduje brak procesu gojenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
powycinał martwiczą tkanke,to było taka czarna skóra teraz dostaje cały czas antybiotyk no dzień dzisiejszy jest to **biseptol ** spryskuje antyseptykiem i przemywa wodą z szarym mydłem (zalecenie lekarza)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba stosować się do zaleceń chirurga. Postępowanie jest prawidłowe. Niestety rana będzie się jeszcze długo goiła z powodu jej częściowej martwicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
ale czy to normalne że rana jest nie zasklepiona i cały czas z niejcoś siąpi , jeżeli dwa razy dziennie nie zrobi sie opatrunku z przemywaniem to brzydko mowiąc śmierdzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
na dzien dzisiejszy rana wygłąda- ma zółty nalot caly czas siąpi swędzi i poboluje a na środku z pod tego zółtego wychodzi coś czerwonego jakby żywe mięso skóra na obkoło jest zaczerwieniona,teraz jeszcze oprucz zaleceń mama przemywa rumiankiem,mam obawy żeby nie przyszło coś gorszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
Obecnie rana jest otwarta a na środku wyrasta dzikie mięso ,mam pytanie czy to jest normalne , bo lekarz mówi że to prawidłaowy etap gojenia sie rany co wizyte coś po bokach wycina .nadal mam obawy zeby to nie była przyczyna do jakis komplikacji lub niedaj boze do amputacji bo juz tyle sie naczytałam że mam mentlik w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
witam ponownie. Rana po długim czasie sie zagoiła ,ale skórka jest jak bibułka w jednym miejscu coś wysiąpiło a w drugim zaczyna sie coś zbierac ,lekarz twierdzi że to normalne.Mam pytanie czy może to jest grąkowiec i jakie badanie można zrobić aby tą ewentualność wykluczyć (dla święteg spokoju mojej mamy ,bo jej dziwne myśli krązą po głowie)Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Błachh
A czy znacie jakieś sprawdzone miejsca na przeprowadzenie operacji stawu kolanowego? Ból w nodze jest coraz większy i szukam kogoś sprawdzonego z Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelia
Z Poznania słyszałam wiele dobrego na temat lekarzy z artrocenter.pl Zobacz na ich stronę zobacz jak wyglądają przeprowadzane przez nich zabiegi, może ci się przyda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniks
Patrzyłam na ofertę i cennik i wydaje się ok. Czy ktoś jeszcze korzystał z ich usług?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola
Ja miałam do czynienia z dr Piotrem Krawczukiem i jak dla mnie to doskonały specjalista. Rzeczowy, profesjonalny, z doświadczeniem - zdecydowanie warto mu zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linnka
Ktoś jeszcze miał do czynienia z Piotrem Krawczukiem? Faktycznie można na nim polegać? Podzielcie się opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LINNKA
Z tego co widzę Piotr Krawczuk ma dużo zadowolonych klientów, w pn umawiam się na wizytę, mam nadzieję, ze będę zadowolona. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marlenas
Linnka - daj znać jak wrażenia z pierwszej wizyty u tego lekarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LINNKA
Jestem już po konsultacji i szczerze polecam dr PIOTRA! Okazało się, że faktycznie konieczna jest operacja, ale trochę się uspokoiłam i liczę, że wszystko będzie ok. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MARLENAS
LINNKA powodzenia, będę trzymać kciuki, żeby wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LINNKA
Dzięki bardzo, operację będę miała za tydzień, ale jestem spokojna. Lekarz fachową się mną zajął, wszystko wytłumaczył. Musi być dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MonikaL
LINNKA - daj proszę znać jak przebiegła operacja, czy czujesz mocny ból etc. Sama się zastanawiam nad zabiegiem, ale nie mam odwagi ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LINNKA
MONIKAL - nie masz się nad czym zastanawiać, moim zdaniem odkładanie wizyty u lekarza nic nie pomoże, a będzie tylko gorzej. U mnie do przodu, póki co jestem po operacji, noga jeszcze boli, ale to normalne. Mam nadzieję, że niedługo będę skakać i biegać! *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIKAL
Masz rację. Cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza i że jesteś zadowolona! Ja już podjęłam decyzję, że po majówce idę do lekarza i coś z tym zrobię, bo faktycznie czas działa na moją niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIKAL
Jak mówiłam, tak tez zrobiłam - już jestem po konsultacjach. Niestety czeka mnie operacja, co było do przewidzenia ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mela69
Z tego co się orientuję całkiem dobre opinie ma będziński intermed. moja bratowa robiła tam artroskopię stawu kolanowego i wraca do sprawności. ortopeda zaskoczony z postępów:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.