Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Artroskopia Lokcia


Gość Tyson28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zaczne od tego ze uprawiam boks( niecalkiem rekreacyjnie,zdarza mi sie brac udzial w zawodach)... okolo rok temu nie trafilem ciosem i reka sie mocno wyprostowala, zaczalem odczuwac coraz bardziej uciazliwy bol podczas prostowania reki a z czasem o wiele gorszy bol przy gwaltownym i mocnym zgieciu reki.Zdarza sie rowniez ze przy probie prostowania reki cos sie blokuje i z duzym bolem musze pare razy zgiac i prostowac reke dopoki cos nie przeskoczy.Zrobilem resonans magnetyczny,ale nic nie wykazal( okazalo sie ze maszyna chyba prehistoryczna) i przez kilka miesiecy probowalem roznych zabiegow fizjoterapi( fala uderzeniowa, kinesiotaping, akupunktura a nawet kiropraktor)...bez efektu. po 10 miesiacach zrobilem tomografie i wyszlo ze kawalek kosci jest ulamany( zdaje sie wyrostek dziobiasty).31 maja mam operacje ale lekarz nie jest w stanie mi powiedziec jak dlugo moze zajac dojscie do pelnej sprawnosci. Czy jest mozliwosc ze przez tak dluga nieudolna diagnoze mogly zajsc jakies powazne zmiany? Ile moze zajac dojscie do pelnej sprawnosci?? Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×