Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tadeusz z Bydgoszcy

Powiększone prawe jądro po przebytej operacji raka pęcherza moczowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tadeusz z Bydgoszcy
Witam.Mam dosyć uciążliwy problem z powiększonym prawym jądrem.Jestem ponad 18 miesięcy po operacji raka pęcherza moczowego.Usunięto mi pęcherz moczowy,gruczoły krokowe i węzły chłonne.Będąc w szpitalu stwierdziłem powiększenie jądra,ale chirurg stwierdził,że to normalne,gdyż leżąc w znieczuleniu po prostu nie czułem,że na nich leżę.Minęło 18 miesięcy i żadnej zmiany nie widzę.Chciałbum w związku z tym zapytać,czy jest to do wyleczenia lub usunięcia operacyjnego i jakie to pociąga za sobą skutki uboczne.Jeszcze jedno pytanie,jak długi pobyt czeka mnie w szpitalu i na czym poolega ta operacja lub zabieg.Łącze wyrazy szacunku i do usłyszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wszystko zależy od tego, jaka jest przyczyna dolegliwości, jeśli oczywiście chodzi o leczenie i pobyt w szpitalu. Najlepiej będzie udać się do urologa. Badanie fizykalne i usg powinno pomóc w ustaleniu przyczyny. Bez tego trudno mi powiedzieć coś więcej. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.