Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Po jodowaniu złe samopoczucie, częste pocenie, brak snu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Jestem po jodowaniu tydzien i bardzo slabo sie czuje a takze wystepuje czeste pocenie sie chociaz glównym problemem jest problem ze snem,wogóle nie moge spac czy jest cos co może mi pomóc z tymi problemami a jezeli nie to jak długi jest okres oczekiwania na poprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym. On zapewne pomoże w tych problemach, na pewno zapisze leki ułatwiające zasypianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Najlepiej skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Na rynku dostępne są na receptę np. zopiklon, zolpidem, które wpływają pozytywnie na zaypianie bez porannego zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×