Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna przy kprzyu, ból w nadgarsku.


Gość Luckey13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luckey13

Witam, mam problem z lewą dłonią, pojawiła się dość duża opuchlizna dłoni przy kciuku, potem pojawiło się stwardnienie między kciukiem a palcem wskazującym, poza tym zaczęło swędzieć, dodam, że swędzenie było dość charakterystyczne, uczucie przypominało to po użądleniu przez przczołę, coś pomiędzy swędzeniem, a pieczeniem, uczucie ciepła, ale nic mnie nie ugryzło. Do tego dochodzi ból nadgarstka od strony małego palca, zwłaszcza przy ruchu skrętnym. Zaczęło się to po wysiłku, ale nic nadzwyczajnego, nie był to wysiłek, który mogłby w normalnych okolicznościach spowodować jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu. Opuchlizna zaczęła przechodzić po zastosowaniu maści z diklofenakiem, brałem też leki przeciwzapalne, typu polopiryna, paracetamol, nie jest to pierwszy raz, jak mam z tą ręką problemy, jakiś czas temu(rok, może więcej) jak się budziłem, miałem całkowicie zesztywniały kciuk, musiałem go rozruszać za pomocą drugiej ręki, po kilku tygodniach przeszlo samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luckey13

P.s. 2 zapomniałem dodać, że od dłuższego czasu odczuwam co jakiś czas mrowienie w rękach (obu, ale w lewej mocniej i częściej) przy minimalnym wysiłku, np trzymaniu telefonu. Mam 26 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×