Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po obrzezaniu


Gość PoObrzezaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoObrzezaniu

Witam Szukałem i czytałem różne tematy o problemach i zalecanych czasach po obrzezaniu. Początkowo u mnie było prawie tak samo jak u większości z wątpliwościami: - pierwszej nocy po jednym z przebudzeń zemdlałem: nigdy do tej pory nie zemdlałem a mam 35 lat - pierwsze 3-4 dni wstawanie co godzinę w nocy - przez pierwsze 2 dni miałem cały czas opatrunek z operacji, którego nie ściągałem: później przez 2 dni robiłem sam opatrunki na noc aby jakoś przetrwać wzwody - po tygodniu zacząłem moczenie w rywanolu zgodnie z zaleceniem lekarza: miałem niewielki obrzęk a szwy zaczęły puszczać już po następnego dnia Dzisiaj mija równo 2 tygodnie od zabiegu a ja nie mam już szwów (jeden chyba został po usuniętym wędzidełku), przy zwodzie nic nie boli, prawie nie ma opuchlizny czy innych oznak pooperacyjnych. Tylko w jednym miejscu mam zaczerwienioną skórę: wygląda jak problem przy zszywaniu i źle się skóra połączyła ale poza wyglądem nie boli. Po problemach w pierwszym tygodniu to nie jest dziwne że po 2 tygodniach już jest tak dobrze? przy myciu dokładnie pocieram penisa bo wymywa się ze skóry rywanol i mimo zwodu czuję że wszystko OK. Jeśli to normalne to czy już mogę uprawiać seks czy mam czekać nawet te zalecane 6-8 tygodni? Z góry dziękuję za porady Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×