Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwężenie krążka międzykręgowego l5-s1 oraz sakralizacja kregu l5


Gość nikt_ważny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nikt_ważny

Taki właśnie otrzymałam wynik badania rtg. Dodam że mam 16 lat i od paru lat trenuję kajakarstwo. Od paru miesięcy odczuwam kłujący ból po prawej stronie w odcinku krzyżowym. Trener skonsultował mnie z rehabilitantem który powiedział mi że mam zablokowany staw krzyżowo-biodrowy i zalecili rozcwiczenie tego oraz stosowanie opisanych przez niego ćwiczeń. Dodam że bezskutecznie próbował to nastawić. Jednak już dzień później na treningu ból był tak silny że musiałam przerwać trening i specjalnie dzwoniłam po mamę aby mnie odebrała gdyż miałam problem żeby samej chodzić. Przez parę dni nie wychodzilam z domu bo nie byłam w stanie nic zrobić i zwykłe podniesienie się było dla mnie bardzo uciążliwe nie wspominając o chodzeniu. Teraz po tygodniowej przerwie jest lepiej ale cały czas jest to uciążliwe. Boję się że nie będę mogła przez to normalnie trenować i w ogóle trenować. Z lekarzem się JESZCZE nie konsultowałam. Pomocy...! :C :*(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwężenie k-mk prawdopodobnie jest objawem wypukliny lub w gorszym przypadku przepukliny kręgosłupa. Proponuję zaprzestać treningów tym bardziej kajakarstwa do momentu badania rezonansu magnetycznego odc. lędźwiowego kręgosłupa, bo może być jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×