Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy włókniak może być złośliwy?


Gość Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Na szyi mam włókniaka, z którym do tej pory nic się nie działo. Jednak ostatnio miejsce w którym się znajduje poczerwieniało, a on zrobił się czarny (tylko od góry), a następnie cały. Czy to możliwe by włókniak był złośliwy? Czy to może być czerniak? Jestem przewrażliwiona na punkcie różnego rodzaju pieprzyków itd. więc szybko zauważyłam tę niepokojącą mnie zmianę. Nie wiem czy to może być istotne, ale dodam że mam 18 lat, na moim ciele znajduje się parę pieprzyków i włókniaków (które mają zwyczajny kolor skóry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno mi określić co obecnie dzieje się ze zmianą opisywaną przez Panią na szyi. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem, który zaleci dalsze postępowanie. Jeśli zmiana będzie podejrzana o zezłośliwienie dermatolog zapewne zaleci usunięcie zmiany i poddanie jej badaniu histopatologicznemu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 24 lata i miałam 2tygodnie temu zabieg usunięcia wlokniaka podczas zabiegu okazało się że to nie był jeden guz o wymiarze 2cm ale były w tej samej części piersi też małe guzki których na usg nie było widać więc usunięto mi większą cześć piersi i kilka jeszcze zostało we mnie bo lekarz stwierdził że musiałby usunąć mi połowę piersi a poza tym czuje w obu piersiach takie dziwnie mrowienie jeszcze czekam na wyniki ale bardzo się boję że to może być coś powazniejszego proszę o jakąś poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×