Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Proszę o poradę


Gość Aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra

Proszę o prostsze wytłumaczenie i ocenę wyników. Badanie stymulacyjne wykazało : - wydłużenie latencji końcowej i zwolnienie szybkości przewodzenie we włóknach ruchowych obu nerwów pośrodkowych i lokciowych - wydłużenie latencji końcowej, obniżenie amplitudy, zwolnienie szybkości przewodzenia oraz wydłużenie latencji fali F we włóknach ruchowych obu nerwów pośrodkowych, lokciowych i nerwu lydkowego prawego - obniżenie amplitudy i zwolnienie szybkości przewodzenia w nerwie lydkowym lewym Wynik badań wskazuje na głównie demielinizacyjne uszkodzenia włókien ruchowych badanych nerwów, w kończynach dolnych również niewielkie zmiany aksonalne. Zwraca róznież uwagę wydłużenia latencji fali F w nerwach kończyn dolnych (uszkodzenie w odcinkach korzeniowych) oraz mieszane uszkodzenie włókien czuciowych badanych nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać w pełni profesjonalne wyjaśnienie radzę Ci napisać maila do lekarza z KręgosłupCenter. Do dowolnego tak naprawdę. Ja raz tak zrobiłam z całkowitej bezradności. Doktor Orczyk wszystko mi dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na wszystkie pytania. Nie zapłaciłam ani grosza. A teraz wiem, że jak będę miała jeszcze kiedyś problemy z kręgosłupem to własnie do nich pojadę. Po takich zachowaniach widać, że nie jest im obojętny los pacjenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×