Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadmiar napletka czy stulejka . Proszę o pomoc.


Gość Daniel94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Mam 21 lat jakies 5 lat temu lekarz pierwszego kontaktu powiedział że mam stulejkę. Udałem się dwa dni później do Urologa we Wrocławiu przepisał mi maść Diprolene jakoś tak i kazał naciągać napletek . Na kolejna wizytę nie zjawiłem się już. Teraz po długim czasie już biorę się za siebie udałem się do najlepszego chirurga w moim mieście który już robi od wielu lat zabiegi na stulejkę. Gdy pojawiłem się w gabinecie po krótkiej rozmowie powiedział ze nie jest to stulejka a nadmiar napletka przepisał mi maść Emla i kazał naciągać skórkę. Teraz boje się dosłownie bo przez te kilka lat jestem wykończony psychicznie gdyż chce mieć już to wszystko za sobą. Wydaje mi się ze otworek nie wiem jak dokładnie nazwać jest za mały za wąski na to żebym mógł swobodnie ściągnąć napletek prawidłowo a podczas zwodu jest to 100% ze jest za wąski. Boje się że jeżeli jest to stulejka podczas naciągnięcia powstanie tak zwany załupek.Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) . Prawdopodobnie mam to co mówisz bo lekarz kazał ćwiczyć. Ale czuję przy ściąganiu taki opór dziwny . I jeszcze podczas zwodu te ujście jest wąskie ten otworek przez który żołądź wychodzi po twoich ćwiczeniach rozciągło się ? . Sorry że tak pytam lamersko ale nie znam się na nazwach urologi :). Dzięki trochę mnie pocieszyłeś tą odpowiedzią . Fotki wstawię tylko zrobię zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś już wszystko jest w porządku i u Ciebie też będzie *) Trochę by było pisania na ten temat. Nie chcę zaśmiecać Ci odpowiedzi i forum. Możemy skontaktować się mailowo jeśli chcesz to wszystko Ci opowiem i postaram pomóc. *) napisz na mój mail, że jesteś z tego forum i odpiszę po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×