Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stabilizacja stawu skokowego, gdzie zabieg?


Gość Maciek4523

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek4523

Witam serdecznie! Skręciłem nogę poraz już kolejny, zerwane więzadła, rozwalona torebka stawowa. Ogólnie mam już bardzo dużą niestabilność tego stawu i jest bardzo podatny na skręcenia. Chciałbym ten staw usztywnic, rekonstrukcja więzadeł chodzi mi po głowie. Czy mógłby mi ktoś doradzić, gdzie w Polsce są najlepsi specjaliści w tej dziedzinie? Został mi polecony szpital w Środzie Wielkopolskiej, cżyczę słyszał ktoś o tej placówce? Pozdrawiam. Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, obecnie jestem po artoskopi stawu skokowego który umocniony mam 2 śrubami kaniulowanymi na stałe, to śruby których sie nie wyjmuje. Jestem 2 tyg po operacji, nogę mam na 6 tyg usztywnioną w specjalnej ortezie, nie jak niektórzy w gipsie. rehabilitant w szpitalu zaraz kazał poruszac stopą. Ogólnie jestem zadowolona,,noga ładnie sie goi i powoli dochodzi do sprawności, aż jestem zdziwiona A teraz co do szpitala. Byłam w prywatnej klinice Rechasportu w Poznaniu (bałam się robić gdzie indziej), Jest to instytucja super, która skupia najlepszych specjalistów,ale jest bardzo droga. Płaciłam z ortezą prawie 8 tysięcy. Wizyty mam tam jednak na NFZ. Polecam dr Ciemniewską, to właśnie ona robiła operację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×