Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robert

Obrzezanie to jedyne rozwiązanie na zbyt dużą długość skóry na penisie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert
Mam 17 lat i moim problem jest to, że podczas wzwodu mam zbyt dużo skóry na penisie, przy pełnym wzwodzie skora na penisie jest ruchoma i nie schodzi ona do konca, a kiedy ją naciagam to głowka żałedzia pochyla sie do przodu. Podczas stosunku z uzyciem prezerwatywy, przez własnie ta ruchomą skore prezerwatywa naciąga sie i razem ze skórą ponownie nachodzi na głowke zołędzia, co bardzo mi przeszkadza. Mysle, ze to zbyt krotkie wedzidełko i zbyt duza skora na penisie? Czy powinienem sie z tym jak najszybciej zgłosic do lekarza czy poczekac az osiagne pełną dojrzałosc? Czy rozwazaniem tego problemu byłoby obrzezanie lub częsciowe obrzezanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Na pewno z tym problemem należy udać się do urologa i to już w najbliższym czasie. On oceni czy już należy operować czy jeszcze można z tym poczekać. Z opisu Twoich przypadłości wynika, że prawdopodobnie wystarczy tylko plastyka napletka i wędzidełka bez całkowitego obrzezania. Jednak o rodzaju zabiegu zadecyduje po badaniu urolog. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.