Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ryjek

Długi i zwisający napletek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ryjek
Nie jestem pewny czy wszystko jest ok z moim penisem. Od razu napisze, że nie mam stulejki. Mam tylko strasznie długi napletek. W spoczynku zakrywa główkę i zwisa gdzieś 1cm za nią, a w trakcie wzwodu dalej zakrywa cała główkę tylko już trochę mniej zwisa. Ściagam go wiec ręką i nie raz zatrzyma się w żołędziem a nie raz zaczyna na niego nachodzić. Gdy się masturbuję to napletek jeździ od początki główki do końca bo jest go poprostu dużo i czy to jest normalne. Nie zmniejszy to doznań seksuaalnych mi a w szczególności partnerce? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jester
Nie jest to żadnym problemem, sam mam taką *przypadłość*. Moja narzeczona też się nie skarży *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nieznajowy
Witam, mam taki sam problem.Boję się isć do urologa ponieważ jest to krępujące, jak wygłada w ogole taka wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam
Też tak mam. Podczas stosunku mój napletek jest w tym samym miejscu a ja posuwam się przod-tył i zachodzi tak jakby masturbacja. I to powoduje dyskomfort.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.