Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w nadbrzuszu od ponad miesiąca i przelweanie


Gość Paweł87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 28lat. Jakieś dwa lata temu stwierdzono u mnie zespół jelita wrażliwego. Leczę się u gastrologa, przyjmuję duspatalin, staram się trzymac dietę i jest w miarę ok. W przeciągu ostatniego roku pojawiały się u mnie sporadyczne bóle zołądka, Przychodził taki dzień, że mnie po prostu bolał. Bóle pojawiały się coraz częsciej, Teraz jestem w Wielkiej Brytani, Zolądek boli mnie od ponad miesiąca praktycznie bez przerwy, raz mniej raz bardziej, Do tego zaobserowałem bardzo głosnie, przelewanie (burczenie). Przyjmuję duspatalin dwa razy dziennie iraz Emanerę raz dzienie czasem 20 a czasem 40mg. Bardzo mnie to martwi, leki które sotałem od swojego gastrologa jeszcze w polsce (Emanera) nie pomagają. We wtorek 25.08.2015 mam wizytę i tutejszego lekarza rodzinnego, ale obawiam się że sokończy się na przypisaniu paracetamolu.... Nie wiem co robić, bo nie chce stracic pracy, wiec nie chce wracac do polski. Proszę o odpowiedź Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że czasem miewałem nudnosci przez ostatni miesiąc, ale te dni można policzyć na pakacach jednej ręki. Bół opisałbym na piekący, tak mi sie wydaje,czasem czuję go zlewej strony zaraz pd żebrem, czasem z prawej , czasem z obu stron a np. teraz jakies 3cm pod moskiem, kiedy naciskam to miejsce to czuję coś twardego. boli mnie równiez kiedy naciskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×