Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość krzysztof

Zmiany w najądrzu i żylaki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof
Bardzo prosze o poradę Przedstawię mój problem.Dwa tygodnie temu rozbolało mnie prawe jądro.Wykonałem badania krwi i moczu-były w normie.lekko powiękrzoy poziom leukocytów swiadczył o staie zapalnym.wykonałem badanie USG jamy brzusznej,nerek oraz jąder.Okazało sie,że mam zmiany w najądrzu prawym oraz żylaki obustrone. Nastepnego dnia ból się nasilił.Znalazłem się na oddziale urologii z rozpoznaiem zapalenia najądrza prawego.Zastosowano antybiotykoterapie.Po 4 dniach ból ustapił.wypisao mie do domu i zastosowano dalszą terapię antybiotykową.łącznie 10 dni.Niestety od wczoraj odczówam nawrót dolegliwości lecz o mniejszym natęzeniu a takze ból w prawej nodze.wydaje mi sie że boli mnie także prawa nerka,choc być może to wrazenie subiektywne.Co mam robić??????Lekarz mówił,że choroba może ustępować do miesiąca czasu,ale się niepokoję.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Narazie doraźnie można przyjmować leki przeciwbólowe. Dolegliwości mogą być związane z stwierdzonymi już żylakami powrózka nasiennego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysztof
Dziekuję za odpowiedź A co z żylakami?Zapomniałem dodać jeszcze o czestrzym oddawaniu moczu.Co mam robić dalej Jeśli stwierdzono zapaleie najadrza to moze należy zrobić jaieś badania stwierdzajace przyczyne zapalenia A jak zdiagnozować mam żylaki powrózka.Lekarz w szpitalu zbagatelizował ten problem.Nie wiem jak co robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysztof
mam 39 lat nie mam dzieci,ale nie ze wzgledu na jakiś problem.po prostu jestem kawalerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.