Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból barków POMOCY


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od jakiś 3-4 miesięcy borykam się z bólem Obu barków w odcinków aktonów bocznych i tylnych.Przy każdym podniesieniu ręki do boku to czuje ten nieprzyjemny ból Byłem u 3 ortopedów i żaden z nich mi nie pomógł. Byłem też u fizjoterapełty który stosował na mnie metodę punktów spustowych ale to też nie pomogło zrobiłem prześwietlenie stawów. Lekarz powiedział że stawy są okey. że nic tam nie widać złego. Dodatkowo zrobiłem sobie rezonans z opisem Opis: -Niewielka ilość płynu w zachyłku przednim -ścięgna mięśni stożka o prawidłowym jednorodnym sygnale i zachowanej ciągłości. -ścięgno głowy dużej mięśnia dwugłowego ramienia położone w bruździe międzyguzkowej o zachowanej ciągłości typowym sygnale z obecnością płynu w pochewce grub do ok. 2.5mm ( podejrzenie zmian przeciążeniowych) -chrząstka stawowa niezwężona,gładko zarysowana -obrąbek stawowy typowego kształtu sygnału bez wyraźnie wyodrębniających się cech uszkodzenia. Proszę o pomoc bo już sam nie wiem co mam z tym robić. I gdzie się zgłosić z tym bo już w moim mieście wszystkich ortopedów odwiedziłem i aby hajs wycisnęli ode mnie zero pomocy pozdrawiam i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiesz skąd wziął się u Ciebie ten uraz? Moja mama miała podobną sytuację, żaden z lekarzy nie był jej w stanie pomóc. Urazu doznała w dzieciństwie, jak spadła z roweru. Po latach zaczęło ją to boleć. Była w kilku miejscach i nie wiem czy to niekompetencja lekarzy czy stary sprzęt ale raz nic nie wychodziło kiedy indziej coś było widać. W końcu poszła do Ultragenu w Krakowie i tam lekarz postawił diagnozę i rozpoczął leczenie. Nie pamiętam dokładnie jak się nazywał ten zespół jednak dopiero teraz mamę przestał boleć bark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×