Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość miki

Silny bóle w podbrzuszu z prawej strony + nerki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miki
Jakies 18 lat temu trafilem do szpitala. Juz wtedy od kilku miesiecy meczyly mnie od czasu do czasu bole z prawej strony podbrzusza. Lezalem na chirurgii i pediatrii po czym lekarze w koncu postawili diagnoze - choroba Gilberta. Kilka miesiecy potem bole ustaly, praktycznie zapomnialem o tym co bylo. Zaczelo sie 3 lata temu. Silne bole z prawej strony znowu wrocily, nie byly jednak one dosc czeste i nie przeszkadzaly w normalnym funkcjonowaniu. Jednak z tygodnia na tydzien bylo coraz gorzej, bole byly/sa bardzo silne. Czasami nie jestem w stanie ulezec w lozku zeby znalezc pozycje zeby przestalo bolec. Trafilem znowu do szpitala i za ktoryms razem lekarze wykryli dwa malutkie kamyczki w nerkach. Troche sie uspokoilem, jednak moje objawy wskazuja na to ze niekoniecznie to wina kamieni. Sa dni gdy nie jestem w stanie wstac z lozka, nie boli albo bol jest lekki gdy leze, szczegolnie na prawej stronie. Od prawie roku mam problemy z oddawaniem kalu. Nie jestem w stanie isc do pracy bo te bole sa nagle, silne czasem trwaja caly dzien czasem kilka godzin lub minut, jednak nie ma dnia bym zapomnial o swoich dolegliwosciach. Budze sie rano okolo 6 i odrazu do lazienki biegne, czesto nie moge oddac kalu w prawidlowy sposob, mam zaparcia, slysze jak *burczy* mi w jelitach. Zawsze jest gorzej po posilku. Podejrzewalem raka jelita, ale nie mam krwi w kale nie mam tez wszystkich objawow tej choroby. Czasem zdarzy sie ze wymiotuje ale to doslownie 2-3 razy na miesiac i sa to wymioty (slina, zolc). Nie goraczkuje, nie mam jadlowstretu. Najgorsze sa te bole, przez to nie jestem w stanue wyjsc z domu czy wykonywac normalnych czynnosci, bol jest nie tyle bardzo bardzo silny lecz dokuczliwy. pomaga marichuana, czasami nospa no i wtedy gdy nie jem duzo. macie jakies pomysly? prosze o napisanie wszystkich mozliwych diagnoz. Z gory dziekuje. Dodam ze mam 28 lat, jestem mezczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.