Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janusz

Alkohol po ostrym zapaleniu trzustki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz
Witam mam 20 lat rok temu przeszedlem ostre zapalenie trzustki Nie ukrywam lubilem sobie wypic. Powiem szczerze teraz to nawet zyc mi sie odechciewa . widzac jak koledzy chodza na imprezy itp..... Wiec moje pytanie jest takie czy kiedy kolwiek w zyciu bede mogl wypic alkochol ??Czy jest szansa kompletnie tego wyleczenia .. Prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety w Polsce alkohol jest jednym z gównych sprawców OZT. Najlepiej unikać alkoholu. Tym bardziej, że pierwszy epizod OZT wystąpił w tak młodym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
Witam mam 24 lata i mam ten sam problem co ty ,lepiej Ci radze nie pij bo drugi raz z tego nie wyjdziesz.Leżałem w szpitalu 6 miesięcy i cudem przeżyłem dwie ciężkie operacje oraz straciłem na wadze 25 kg ostrzegam Ci nie pij bo Ci się nie uda mówie to z doświadczenia widziałem jak ludzie umierają po drugim zapaleniu trzustki to był koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janusz
Japierdziele masakra..... A jeszcze takie pytanie a np.. Tabletka extasy by mi zaszkodzila wiem ze teraz kazdy mysli ze sobie jaja robie ale ja mowie powaznie ** Bo jak nie mozna sie napic to moze tak by dalo rade a to by bylo z perspektywy dobre jak na imprezy *d Moglbys ktos odpowiedziec ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janusz
Maciek jak bys mogl to napisz mi na gg 13676220 Chcialbym pogadac**

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
chemia odpada ,polecam zapal sobie dobre zioło (najlepiej nie posypane i nie popryskane) tylko to nam zostało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Witold
Moje pytanie jest czysto teoretyczne. Jestem po dwóch ozt gdybym chciał się napić alkoholu co byłoby lepsze wódka czy piwo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.