Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg usunięcia żylaków powrózka a tatuaż


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemek

Witam Zdaje sobie sprawę, że mój temat w 50% nadaje sie na to forum, jednak zależy mi na konsultacji z lekarzem. Wczoraj na usg lekarz zauważył żylaki powrózka jądra lewego w rozmiarze ok 3-3,5mm. Na dniach udaje się przebadać nasienie, żeby dowiedzieć się czy kwalifikuję się na operację czy mogę z nią trochę poczekać ( pan od USG powiedział, że wszystko zależy od badania nasienia ale że przed 30stką powinienem się poddać zabiegowi). Myślałem również nad zrobieniem sobie tatuażu na ręku. Chciałem się zapytać czy jest bezpieczne wykonać tatuaż tuż przed bądź tuż po zabiegu usunięcia żylaków powrózka. Rozumiem, że najlepiej byłoby nie krzyżować ze sobą tych 2 czynności jednak moja praca w dużej mierze opiera się o pracę fizyczną, stąd chciałbym skrzyżować te 2 czynności aby moja przerwa w pracy była jak najkrótsza. Jakby była taka możliwość przerwa wyniosła by 2 tygodnie, gdyby jednak trzeba było rozdzielić te czynności wyniosła by 2tyg+2tyg=4tyg. Dziękuję za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek

Rafał: możesz pisać śmiało tutaj, osoby tu zaglądające mają bądź miały z podobnym problemem do czynienia. ?Jest tutaj również paru lekarzy, którzy moga Ci pomóc napewno lepiej. pozdrawiam Stapler: dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×